#1 Symbio+ kemp techniky HOBBY

Novinka

#1 Symbio+ kemp techniky HOBBY

29/05/2017 Zpět na seznam novinek

#1 Symbio+ kemp techniky HOBBY - Kříše

Kemp hobby, zaměřený na úplné začátečníky i mírně pokročilé, proběhl na výbornou, za krásného počasí a hlavně bez většího zranění!

Lokalita, kde vyrostl a sám se technice naučil Ondřej Cink a to s polečně s Lampíkem Paurem a celým Stupenským gangem :-), je přímo určená pro výuku techniky. Trenérem a lektorem kempu je sám Ondřej Paur, který je na kole jako ryba ve vodě. Jeho komunikační schopnost předat vám informace a radu přímo v praxi (na překážce, v terénu) nenahradí žádný článek, knížka, ani video, které radí "jak na to".

Čtyři postupně  na sebe navazující lekce vás dovedou od samotného slalomu až po jízdu na zadním kole, či průjezd kamenitou sekcí, nebo náročným kořenovým sjezdem.

Připraveny jsou 4 lekce:

Plenky - rovnováha - balanc, koordinace, 

Trial - rovnováha, stabilita přímo v terénu, přesun těžiště, předvídání, čtení stopy

Tarzan - náročnější překážky v terénu, jízda na šikmém svahu, kořenové - kamenité sekce, jízda do prudkého stoupání, klopenky

Olymp - opakování, funny race, pump-track, downhill, dynamika, závodní cvičení ( starty, nájezd do terénu)

Trenér Lampík: Jsem velmi nadšený ze všech účastníků, udělali obrovský kus práce. Připravil jsem lekce tak, aby každý postupně odbourával svůj strach, nejistotu a tím pádem dokázal jít dál a dál. Nemůžete hned chtít, aby to začátečník poslal z prudké stěny dolů, když neví, jak se dostat za sedlo..První lekce PLENKY je asi nejdůležitější - projdeme základní pravidla - odstarníme první chybné náznaky a dále jdeme správnou cestou. Postupným cvičením, kdy zatápíme pod kotlem :-), se dostáváme až do lekce OLYMP, kde už na kole doslova ,,všichni tančí´´ 

Už za dva týdny startuje kemp RACE, kde se sejde skupinka aktivních závodníků - pozor, nejde však o žádné fyzické zkoušky, kemp je zaměřený vyloženě na technické cvičení a ladné sžití se s kolem. Poté následuje červencový kemp a to opět HOBBY, kde se může objevit, jako teď, i biker s plastovými pedály, což vůbec není problém.

Tak se nebojte a pojďte do toho i vy! 

#SYMBIOKEMP   #POSUNSVEHRANICE

Více ve fotogalerii...